Řešení Vašich problémů s exporty...

[461]: ID makléře neexistuje

[461]: Seller not found

Co se stalo?

Nepodařilo se vyexportovat makléře, protože nemá ověřenou e-mailovou adresu na serveru Sreality.cz.

Před prvním exportem na server Sreality.cz je nutné mít u všech exportovaných makléřů ověřenou e-mailovou adresu, více viz:
https://napoveda.seznam.cz/cz/sreality/jak-zalozit-maklere/

Co to způsobilo?

Makléř není vyexportován na server Sreality.cz pod příslušnou pobočkou, tím pádem nebude u jeho exportovaných nabídek uveden správný kontakt, ale kontakt na prvního nalezeného makléře vyexportovaného na serveru Sreality.cz.

Jak to řešit?

Nechat ověřit e-mailovou adresu makléře viz https://napoveda.seznam.cz/cz/sreality/jak-zalozit-maklere/, přímý odkaz zde, následně provést export uživatelů a příp. znova vyexportovat všechny nabídky daného makléře, aby na serveru Sreality.cz došlo ke správnému spárování.

Makléře je nutné mít vyexportované ze systému, makléři se nemůžou zadávat ručně přímo přes webové administrační rozhraní Srealit. Pokud se makléř zadá přímo přes webové administrační rozhraní Srealit, nebude potom obsahovat potřebný identifikační příznak z Vašeho systému a proto nebude možné exportovat jeho nabídky na server Sreality.cz.

Co jiného mi to ovlivní?

Všechny exportované nabídky daného makléře budou zobrazovat kontakt jiného makléře na serveru Sreality.cz.

Co mám dělat, ať se to nestane znova?

Před prvním exportem makléře a jeho nabídek na server Sreality.cz se ujistit, že má ověřenou e-mailovou adresu na tomto inzertním serveru.