Řešení Vašich problémů s exporty...

[462]: Login makléře je již použit

[462]: Seller login already exists

Co se stalo?

Nepodařilo se vyexportovat makléře, protože je již na Sreality.cz přiřazen k jiné pobočce, existuje jiný makléř se stejným emailem nebo je email použitý pro peněženkový účet, apod.

Co to způsobilo?

Makléř není vyexportován na server Sreality.cz pod příslušnou pobočkou, tím pádem nebude u jeho exportovaných nabídek uveden správný kontakt, ale kontakt na prvního nalezeného makléře vyexportovaného na serveru Sreality.cz.

Jak to řešit?

Kontaktujte technickou podporu Sreality.cz a požádejte je o přesunutí uživatele pod správnou pobočku nebo proveďte úpravu údajů makléře v systému tak, aby jeho email by v systému unikátní.

Poté je nutné znova provést export makléřů na server Sreality.cz a následně doporučujeme znova exportovat všechny nabídky dotyčného makléře, aby došlo na serveru Sreality.cz ke správnému spárování makléře s jeho nabídkami.

Více informací a další možnosti řešení jsou v článku "Vícero makléřů sdílí jednu e-mailovou adresu".

Co jiného mi to ovlivní?

Všechny exportované nabídky daného makléře budou zobrazovat kontakt jiného makléře na serveru Sreality.cz nebo budou deaktivovány technickou podporou Sreality.cz.

Co mám dělat, ať se to nestane znova?

Před prvním exportem makléře a jeho nabídek na server Sreality.cz se ujistit, že je přiřazen ke správné pobočce na tomto inzertním serveru a že má unikátní emailovou adresu.