Řešení Vašich problémů s exporty...

Export makléřů a párování makléře s nabídkou

Jak to řešit?

Makléře je nutné mít vyexportované ze systému, makléři se nemůžou zadávat ručně přímo přes webové administrační rozhraní Videobydlení. Pokud se makléř zadá přímo přes webové administrační rozhraní Videobydleni, nebude potom obsahovat potřebný identifikační příznak z Vašeho systému a proto nebude možné exportovat jeho nabídky na server Videobydleni.cz.

Při vizuální kontrole, zda mají makléři ověřenou svou e-mailovou adresu, berte na vědomí, že kontaktní e-mailová adresu zobrazená u makléře nemusí být stejná jako e-mailová adresa přihlašovací. Ověřit je nutné přihlašovací adresu (login).

V případě, že nebudou před prvním exportem nabídek vyexportováni v pořádku všichni makléři, nebude možné na server Videobydleni.cz exportovat nabídky těchto nevyexportovaných makléřů, export nabídek bude končit chybou "[461]: ID makléře neexistuje". 

V případě, že u připojení na Videobydleni.cz máte nastaveného "nahrazujícího uživatele", a tento "nahrazující uživatel" bude v pořádku vyexportován na server Videobydleni.cz, budou nabídky makléřů, které se nepodařilo vyexportovat anebo mají nastaveno "exportovat=ne", automaticky přiřazovány na serveru Videobydleni.cz pod tohoto "nahrazujícího uživatele".

Videobydlení umožňují pod jednou (přihlašovací) e-mailovou adresou vést pouze jednoho makléře. Pokud je váš systém verze 3.3 nebo vyšší a chcete makléři přiřadit veřejnou (kontaktní) e-mailovou adresu odlišnou od té přihlašovací, zadejte kontaktní adresu do pole E-mail a ověřenou přihlašovací do pole Login na Videobydleni.cz. Více informací o tomto si můžete přečíst v článku "Vícero makléřů sdílí jednu e-mailovou adresu".